| Flav a întrebat:

As vrea sa stiu si eu cum se cheama melodia de pe spotul publicitar de la berea Bergenbier. Thanks

Răspuns Câştigător
| Krina a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=kxrq5TaU6vc

La asta te referi?
Sunt 2 melodii.

6 răspunsuri:
| Flav explică:

Reebok, as prefera sa raspunzi la intrebare si nu sa dai replici comerciale pentru. acumularea punctajului, cel putin la intrebarile mele.Multumesc! Cei care stiu, rog sa ma ajute daca se poate!

| Flav explică:

Http://www.youtube.com/watch?v=3Cq1TWKGrp4 asta era spotul publicitar, iar melodia e "Also Sprach Zarathustra - Richard Strauss ". Multumesc mult totusi celor care s'au oferit si incercat sa ma ajute.

| Krina a răspuns:

La care spot te referi? Poti detalia?

| Krina a răspuns:

Superba melodia happy
Scuze, nu am stiut la care reclama te referi.

| gabrielutzu a răspuns:

Berganbir prietenii stiu de ce...:laughing

| sergiu2525 a răspuns:

Traiasca berea