| didu194 a întrebat:

As vrea si eu sa stiu ce programe de editat poze online stiti.
Sa aibe diferite efecte sau rame.
Vreau sa editez niste poze cu mine si cu prietenul meu.
Pentru cel mai bun raspuns ofer fundita.

3 răspunsuri:
| andreea4ever a răspuns:

Pentru a le "aranja" iti recomand PhotoInstrument

http://www.photoinstrument.com/ (dai sus la download)

Si pentru niste colaje foarte frumoasa iti recomans photoscarpe

http://www.photoscape.org/ps/main/download.php

Nu poti salva imaginile fu photo instrument, dar, poti captura dextop-ul du photoscape(are el o optiune acolo)apoi dai la crop, alegi regiunea cu fotografia si dai dai iarasi crop.

Photo instrument e un super program. Poti face tot felul de suvite, sa schimbi culoarea ochilor, sa faci sa dispara complet cosurile de pe fata. Te poti face mai slaba, mai grasa.Are si niste filmulete unde te invata sa le folosesti de cate ori deschizi programul.

Te pooop dulke:*:*:*

| Alexandra. a răspuns:

Incearca sa iti instalezi ceva.Eu,perosnal nu stiu programe online.Incearca Corel Paint Pro, parca asa se numea.Succes!

| marius29 a răspuns:

Poti sa salvezi si cu photoinstrumentwinking