| Olgutza a întrebat:

Aseara am visat ca m-am certat cu prietenul meu. Ce inseamna asta? E de bine sau de rau?

Răspuns Câştigător
| fatafaranume a răspuns:

Nu cred ca e de rauhee hee
Fi increzatoare si no sa se intample nimic :d
; x daca va iubiti; d no sa va certati oh go on
Imi dai fundita; x?

9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| missouri a răspuns:

E doar un vis.Nu te ingrijora. Daca te iubeste cu adevarat nu se va intampla nimic.
Si oricum, chiar daca o sa va certati candva, asa e in dragoste! Este mult mai frumoasa si palpitanta o dragoste, o relatie cu certuri, cu nabadai decat una anosta. happy.winking

Don't worry, be happy! :*

~ Missouri.

| MikyMi a răspuns:

Nu inseamna decat ca ti-e frica sa nu cumva sa te certi cu prietenul tau... daca il iubesti ai grija de el si nu se va intampla nimic!happy

| aиdяaaa●• a răspuns:

Stai linistita, a fost doar un viswinking
Cu totii stim ca in fiecare cuplu exista si certuri, acestea intarind si mai mult relatia.
Uite ce scrie pe net la dictionar de vise:
Cearta: nemultumiri neexprimate si refulate care izbucnesc in vis, lupta interioara cu tine insuti, iluzia ca cei din jurul tau sunt responsabili pentru problemele tale!
Nu te mai ingrijora, totul va fi bine>big grin

| Elle2117 a răspuns:

In fiecare relatie exista cate o cearta.
Eu cred ca este ceva normal. O sa trecawinking

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De obikei cand visezi unele lucruri:ex:despartirea ta de prietenu tau...inseamna ca asta iti doresti de fapt.insa nu stiu cat e de adevarat...big grinbig grinbig grinbig grinbig grin

| cucu :> a răspuns:

Depinde de situatie.
E posibil peste ceva timp sa iti apara un sentiment de Deja-vu
Incearca sa eviti orice cearta sa nu apara neplaceri sau lucruri de genu` happy

| xXH3llBunNyXx a răspuns:

CEARTA - te intelegi perfect cu persoana iubita.
Daca auzi o cearta : vei avea o intalnire placuta.
Daca visezi ca te certi cu cineva : vei primi o veste.
Cearta intre persoane de sex opus : te vei indragosti; vei rezolva cu mult tact o problema de serviciu sau vei media rezolvarea unui conflict intre doi prieteni
[ Ghid de INTERPRETARE a VISELOR de Luciu Stanciu ] fundita? happy