| Andreea24 a întrebat:

Ati fost vreodata la sala de fitness din incinta Scolii Generale nr. 59 din Bucuresti (Dr. Taberei, Sector 6)? Daca da, imi puteti da mai multe detalii? Cam ce tipuri de exercitii se fac acolo (aerobic, fitness, etc) si ce preturi sunt. Si ce sali de fitness frecventati? (intrebare pentru cei ce locuiesc in Dr. Taberei).
Multumesc :*

Răspuns Câştigător
| jo a răspuns:

Eu am mers intr-o vreme la o sala dintr-o scoala din Dr. Taberei, la Drumetu (pe Vladeasa), dar nu stiu ce numar avea scoala. Facem o ora de aerobic foarte intens cu o instructoare bestiala. Cardio + pilates, alergare. Nu aveau aparate.

7 răspunsuri:
| Rizer a răspuns:

Nu sunt de acolo!

| Andreea24 explică:

Multumesc pentru raspunsuri. Dar nu trebuia sa imi raspunzi (leutzita) doar de dragul de a comenta, daca nu ai o solutie pentru intrebarea mea. Mswinking

| Andreea24 explică:

Ms pentru intentiihappy Nu vreau numarul de telefon pentru ca cine stie unde nimeresc sa sun, poate sala aceea nu are legatura cu restul scolii, nu am idee, informatiile pe care le am sunt de pe net si vroiam sa aflu mai multe detalii de la cei care au fost acolo. Stau foarte aproape de aceasta scoala si chiar ma intereseaza sa aflu mai multe detalii referitoare la ce se practica acolo.

| kuzican a răspuns:

Nu stiam ca Sc. 59 are sala de fitness happy si am invatat acolo. Stiu ca se fac cursuri de karate si ca aveau o profesora de dans sportiv.
Daca vrei pot sa iti dau nr. scoli sa suni si sa te informezi.
Orcum o scoala extraordinara si tot ce se face acolo se face ca la cartehappy
Daca vrei nr. trimite-mi un mesajwinking

| kiske a răspuns:

Nu stiu sala de care zici tu, eu ma duc la gym house la o statie de plaza pe timisoara. E mica da' iti faci treaba are toate aparatele de care ai nevoie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna andreea,

ceea ce se intampla la scoala 59 e groaznic laughing)) instructoarea e cat casa ...eu am lesinat cand am afla ca ea preda iar ceea ce se preda acolo este un fel de orice altceva numai sport nu laughing)))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna Andreea. Uite, eu nu stiu de orele de la acea sala, insa iti recomand cu caldura sala la care merg si eu : ALEX GYM. Preturile sunt f mici, orele de aerobic se tin zilnic iar instructoarele sunt mai mult decat ok.plus ca fac multe stiluri de aerobic, inclusiv tae-bo si fiball... Intra si arunca o privire pe www.alexgym.ro sa iti faci o parere. Toate cele bune!