| etmiky a întrebat:

Ati primit mesaje pe facebook : hi.how are you? si dupa aia wanna laugh? happy
si un site,,, am primit deja 6! ce`i cu ele?

14 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu le deschide si sterge-le, de obicei sunt virusi. Numai bine!

| HuBBaBuBBa_9527 a răspuns:

Sunt viruşi. Nu mai da pe ele ca iţi foloseste datele. şi chestii din astea.
Uite:
http://www.youtube.com/watch?v=myDX62J7pKo

| Florin_6699 a răspuns:

Pai cineva vrea sa-si faca reclama la site, si eu vreau la fel de aia las la sfarsitul fiecarui mesaj de a meu link cu site-ulul http://www.abc-cosmetics.ro.im

| Adinkra a răspuns:

Nu intra pe nici un link de acest gen. este un potential virus

| Ddeliaa a răspuns:

Este un virus...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

SPAMu.php?user=Distrugere

| anaservic a răspuns:

Virusi.

| Claudiw a răspuns:

Nu stiu... si eu am primit... mi-a dat un link in care cica era un filmulet cu mine, dar nu mergea. laughing

| JojoMuc a răspuns:

Sunt niste aplicatii virusate.
Nu da CLICK pe ele!

| IoNutAnIm a răspuns:

Iti esplic eu ce e cu ele. ceve de pe net trimite aceste mesaze, adica ce faci si dupa ce te intreaba vrei sa razi iti trimite un link iar daca intri pe el iei virus

| vladx001 a răspuns:

Pai poate sa fie un site haios ori un virus sau vreun pshihopat laughing mai bine nu intri funda?

| Bogdan_6057 a răspuns:

Ii virus iti zic din propria experientarolling on the floor) de abiam am scapat de ei dupa aia...cel mai bine sterge mesajelea alea

| Cosmin_6763 a răspuns:

E un virus. O sa il primesti de la mai multe persoane.nu e un virus foarte "grav"...e inofensiv aproapehee hee

| AddaDangerousGirl a răspuns:

Si eu am primit astahee hee este un virus:-s cred... pentru ca daca il deschizi iti deschide un link (mie youtube, si aici erau o multime de comenturi in engleza, traduse, erau chestii de lauda/dispret asupra ta. spuneau unii ca nu e corect ca erai beat/a... dupa am vrut sa inchid, si numai reuseam, astfel incat am dat restart la pc si mi-a mers destul de greu timp de 5-10 minute. nu deschide chestia aiawinking