| Nu conteaza a întrebat:

Ati simtit cutremurul? >:

Răspuns Câştigător
| Baiaaanca a răspuns:

Nu, nici nu am stiut ca a fost, acum, cand am vazut intrebarea ta m-am interesat si uitati cateva informatii pentru cei care nu stiu : "Tocmai acum 10 minute, la ora 18:16 minute, a avut loc un cutremur cu magnitudinea de 4, 8 grade pe scara Richter, in zona Vrancea. Adancimea cutremurului a fost de 120 km."

93 răspunsuri:
| Anastasia_3087 a răspuns:

Ce cutremurrrr? ca eu n.am simit nimicrolling on the floor) cand a fost?:O:O:O

| emy_2788 a răspuns:

Eu imi reparam schooterul si cand a inceput cutremurul a pornit ca prin minunelaughinglaughinglaughing

| stefanandreea a răspuns:

Cand a fost? am auzit la „neata cu razvan si dani„ azi ca a fost cutremur dar nu am crezut!

| ciudatzel a răspuns:

L-am simtit...