| Parintele a întrebat:

Ati simtit cutremurul?

Răspuns Câştigător
| soricica a răspuns:

Da, putin, ca dormeambig grin

45 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La Calarasi s-a simtit chiar bine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu l-am simtit! daca ma anunta si pe mine cineva puneam ceasul sa sune happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, sa simtit chiat foarte tare, sunt din cta. loc. Ciocirlia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt nefericitul proprietar al unui apt. dintr-un bloc din 1971si nu vreau sa va descriu prin ce-am trecut. Ceea ce vreau sa va sfatuiesc pe toti e sa va faceti o asigurare de locuinta ca nu se stie niciodata. Am gasit un site unde poti compara ofertele WWW.ASIGURACASA.RO pentru o suma modica am scapat de ogrija. Poate asta e o solutie...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am simtit nici un cutremurlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daaa! Eu sunt in Bucuresti si l-am simtit...stiam eu k nu-s nebuna laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu le simt numai pe alea mai serioase. ASa ca asta a fost prea nesemnificativ.big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@annitu...In cutremur nu trebuie sa crezi! Crede el in tine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, eu stau la et 1, eram in bucatarie, gateam, sunt din bucuresti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S-a simtit si la Buzau destul de rau...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care cutremur? Am stranutat eu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

LOL laughing eu nu l-am simtit dar mama m-a sunat imd sa-mi zica laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, eu stau in Iasi si locuiesc la curte laughing

| annitu_7383 a răspuns:

Nu l-am simtit... D-abia acum m-am trezit...laughingnici nu cred in prostia asta de cutremur!laughing

| sorinho a răspuns:

Dap... speram sa ne dea liber laughing... evident m-am inselat sad

| andra. a răspuns:

Ce naiba de cutremur ati simtit voi?raised eyebrowseu nu am simtit nimic...cred ca sunt prea nesimtita:-s