| SugarAndSpice a întrebat:

Avand in vedere ca trebuia sa fac prezentare power point pentru scoala, pentru ce tema as putea opta?(Nu ceva plictisitor.cine stie ce animale, muzee, descrieri de orase.etc.ceva cat de cat amunzant)

3 răspunsuri:
| Corina a răspuns:

Poti sa te inspiri de pe acest site:
http://www.nicepps.ro/......nte-6.html

| sonya a răspuns:

Buna eu cred ca muzee ar fi bine. Gasesti destule informatii pe internet despre multe muzee celebre din toata lumea.

| lariistyles69 a răspuns:

Eu zic sa alegi un subiect despre orhidee si toate speciile ei si semnificatia eu asa am facut si am primit nota 10 am scris 22 de pagini. cp:*