| Andy04 a întrebat:

Aveti coduri sau hack la barn buddy? Daca da dati-mi si >mieFUNDA!

1 răspuns:
| catalineusx a răspuns:

Momentan mai este o singura metoda pentru a furabig grin.Tot ceea ce trebuie sa faci este sa furi chiar daca vecinul tau are caine si cainele are mancare.Cand iti arata notificarea aia dai ok, si dai ok pana furi ceva. Apoi dai reimprospatare(refresh)la pagina si iti recapeti si banii si iti apare si in siloz ce ai furat

P.S.O sa te cam plictisesti sa furi pentru ca dureaza destul de mult timp(5 min pentru o planta) dar daca ai rabdare o sa te descuri