| madalinutza a întrebat:

Azi este Eurovision? La ce ora si pe ce program?

Răspuns Câştigător
| BabyWL a răspuns:

Nu este Eurovision azi, azi doar se alege reprezentantul Romaniei pentru Eurovision!

7 răspunsuri:
| LittleandLiars a răspuns:

Pe TVR 1
Ora:21:10

Scria in program

| Ramina a răspuns:

Cum sa fie azi rolling on the floor eurovisionul va fi pe 29 mai happy si va fi pe tvr1

| Ramina a răspuns:

@emsnuel, @☆ ★X3Mღgirl★ ☆. azi nu este eurovision`ulwinking este preselectia nationala.este o diferentawinking

| BRG a răspuns:

Bună Eurovision selecția națională este azi pe tvr 1 de la ora 21:10 prezintă Horia Brenciu, Valentina Pelinel și Gianina Corondan. și ține pînă la ora 0:25. Vizionare plăcută. Cu drag Cristi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

21. 10 pe tvr 1, astazi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!

Nu este Eurovision, este Eurovision selectia nationala. Se difuzeaza incepand cu ora 21:10 pana la ora 00:25, pe canalul TVR 1.

Pa-pa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lol canu ii azi adica 29 mai oare cine castiga...sigur nu Romania