| SimoooSven a întrebat:

Cand si pe ce program va fi Eurovisionbatting eyelashes? Funda, restul vot ^_^.

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

In seara asta 12 mai(semifinala) si pe 14 mai(finala) - pe TVR 1 - de la ora 22.00

În această seară, începând cu ora 22:00, are loc cea de-a doua semifinală a Eurovision, în timpul căreia concurenţi din 19 ţări luptă pentru un loc în finala ce va avea loc pe 14 mai. Printre ei, trupa românească Hotel FM, dar şi Zdob şi Zdub, care cântă pentru Republica Moldova.
Bafta!