| HolyDiver a întrebat:

Bucuresti VS Cainii Comunitari? Pe bune? Asa am ajuns? Abia m-am intors de afara cu bicicleta(stau in sect4, berceni, zona Aparatorii Patriei). De la mine pana la cultural si inapoi am dat de atatia caini incat uneori dadeam si de 15 deodata... Faza e ca nj ce sa fac ca sa nu ma muste. Oi fi eu pe bicicleta, dar... Un caine alearga la fel de repede, dar mai mult decat pot sa pedalez eu la capacitate maxima. Ce sa fac ca sa trec pe bicicleta pe langa ei fara sa patesc nimic?

*astia din Bucuresti pot sa-mi zica si zone Dog-Free, ca m-am saturat sa rasara cate unu dintre masini ca sa-mi sara inima!

Răspuns Câştigător
| GenetiX a răspuns:

Cainii vagabonzi asa cum li se spun, musca doar oamenii fricosi ce le sare inima. Sa nu-mi spui ca ti-a intrat si scaunul in fund de teama. La ei fapt-ul ca latra la obiectele in miscare e mai mult o joaca, evident insa ca daca incepe sa miroase a pipilez(mictionare involuntara) o sa te mai prinda si de picioare. Deh, selectie naturala.
OBS: ai grija ca daca te prind, am auzit multe cazuri in care i-a devorat complet.
OnTopic: cauta sisteme eletronice de emisie in ultrasunete porti la tine dai drumu la nevoie si cainii nu vor suporta galagia aia. Acuma depinde si de caini, daca sunt surzi saracii vor continua sa latre.

2 răspunsuri:
| Robert a răspuns:

Schimba traseul.Si eu stau in Aparataori langa Spiru dar n-am vazut caini.

| HolyDiver explică:

Ok. Du-te la doctor. Imi pare rau sa-ti zic, dar... Esti orb!