| RuxRawrr a întrebat:

Am si eu o intrebare legata de cs. Am incercat sa-mi activez cfg-u si nu merge. Am scris in consola exec (numele). cfg si. a spus couldn't exec (numele). cfg straight face. E de la cfg? Sau? [ Dau funda:] ]

3 răspunsuri:
| Alexander_1900 a răspuns:

Executarea unui fisier de tip. cfg se face prin comanda "exe nume.cfg", fisierul sursa trebuie copiat in "CS/cstrike" ai facut asta? Incearca sa-ti faci un fisier de configuratie dupa modelul oferit in default config.

| Adiii_6088 a răspuns:

Pai acel fisier.cfg trebuie pus in folderul cstrike, exemplu C://Program Files/Valve/Cstrike. Acea eroare o primeşti doar atunci când fişierul. cfg nu este in folderul Cstrike. happy

| RuxRawrr explică:

Da l-am copiat in cs strike si tot nu merge