| Katakimiku a întrebat:

As vrea si eu un site de pe care sa-mi downloadez "free" un dictionar de genul "English to... Dictionary" pentru telefon. Mentionez ca am un Samsung Galaxy 5 pe care merg doar aplicatii / jocuri in format ".apk"

Dau Fundita big grin

2 răspunsuri:
| eXtreme21 a răspuns:

Intri pe Mobile9, iti faci repede un cont simplu, iar apoi dai la aplicatii si selectezi telefonul tau si cauti acolo ca gasesti sigur.
Sper ca am putut sa te ajut.

| Katakimiku explică:

As mai vrea raspunsuri... Dar multumesc @NoxTremeNameG3o happy

Întrebări recente