| Merigirl a întrebat:

Cand am descarcat ourworld toolbar nu-mi aparea butonul pe care scria "go play!" si acum nu mai pot sa bag codurile de gems.De ce mi se intampla asa? Va rog sa ma ajutati si pe mine! Dau fundita.

6 răspunsuri:
| Merigirl explică:

Eu am internetexplorer si nu merge.

| laurash_9338 a răspuns:

1. Depinde ce program pentru a intra pe internet folosesti.
2. Unei prietene i s-a mai intamplat asa si nu ii mergea deoarece avea calculatorul foarte virusat iar dupa ce si-a reinstalat windows-ul i-a mers

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu ma intreb la fel. Stai linistita nu esti singura care pateste asa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hey! Sa sti ca asa se mai intampla, sterge bara si reisaleazo iar. Dar sa o descarci de pe sit-ul ourworlduli

| DeMi CeA Cu InImIoArE a răspuns:

Poti sa pui codurile pe facebook :]

| onutza97 a răspuns:

Si la mine este la fel...nu inteleg de ce nu imi mai apare toolbarul si nu are cum sa fie de la windows ca de abia l-am schimbat...