| OfficialFallingStar a întrebat:

Buna!

Cine credeti / vreti sa castige Dansez Pentru Tine?

13 răspunsuri:
| εїз a răspuns:

Octavian Strunilă & Ella Dumitru, pentru că mi se pare o poveste destul de înduioşitoare.

| Adina a răspuns:

Adelabatting eyelashes

| Woofy a răspuns:

Eu cred ca o sa castige Adela Popescu si Claudiu Apostu sunt cei mai frumosi si cei mai talentati:X

| Deyutza a răspuns:

Ella si Octavian! astia vreau eu sa castige! happy

| SalutTpu a răspuns:

Nu stiu din astea tonguewinking

| xPinkSunShine a răspuns:

Eu as vrea sa castige Adela & Alex. Dar tu?

| BrancoveanuAlexandra a răspuns:

Eu vreau sa Castige Adela si cred ca o sa castige! tu?

| αŁз a răspuns:

ADelahappy

Si nOrmall b-)

| Genesis29 a răspuns:

Sa castige Ella si Octavian pentru ca au nevoie de acei bani.

| minnieee a răspuns:

Eu vreau sa castige Ela si Octavian happy.

| TeoDoraAa a răspuns:

Ella si Octavian

| Michidutsa a răspuns:

Dupa caz as vrea din tot sufletul sa castige Ella si Octavian pentru ca mi-e mila de mama ei, dar eu ii simpatizez pe Adela si Alex danseaza foarte bine si sunt o echipa frumoasa!
Tu?

| BLURREDLINES a răspuns:

Eu din tot sufletul as vrea sa castige Adela Popescu si Alexandru Lica. Ei au muncit mult sa ajunga aici, Alexandru merita o viata mai buna. love struck I love perechea astalove struck a fost preferata mea de la inceput. Am raspuns sincer. Fundita? Xd