| anonim_4396 a întrebat:

Cine imi da si mie rezumatul de la povestea Budulea Taichii dau funda big grin

2 răspunsuri:
| FreakyFred a răspuns:

Cine iti da si tie rezumatul de la "povestea" Budulea Taichii? Tu cu caputul tau.

| CapitanuSemafor a răspuns:

Butulea Taichii Full Version e o poveste mica, se citeste repede asa ca pune mana pe o carte. Daca ai nevoie de rezumat, cateva litere scrise pe Google rezolva problema. Nu ai nevoie de TPU pentru asta, e de ajuns ca unii il folosesc ca site de matrimoniale...