| MirunaGabriela a întrebat:

Cine imi poate spune cum pot adauga o locatie pe facebook? Scuzati categoria :*

5 răspunsuri:
| Chαяtreux a răspuns:

Unde dai sa postezi o stare, sau sa incarci o poza, langa scrie 'loc' apesi acolo, si scrii locatia unde te aflii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa crezi tu ca poti adauga ceva prin Dragoste si sex.

| mickidutza a răspuns:

Intri la profilul tau, dai click la despre si este pe acolo "adauga lokatia", dai acolo la editare si gata,winking

| mickidutza a răspuns:

Skz.am crezut k te referi la orasu natal sau ceva de genu. pai la lokatie e usor. dai pe poza si dai ori la optiuni, ori in dreapta pozei. succes.

| MirunaGabriela explică:

Nu m-ati inteles... Ca sa dau check in trebuie sa existe deja o pagina cu locatia. Ei bine, eu vreau sa ma ajutati caci nu stiu cum sa fac acea pagina. Si, am ales aceasta categorie pentru ca vreau un raspuns cat mai urgent si este cea mai vizitata.