| cristianalexandru23 a întrebat:

Cine stie un hack la barn buddy care intr-adevar sa functioneze pe hi5...(fara cheat engine pentru ca nu merge)... daca stie cineva va rog sa imi spunetibig grin

Răspuns Câştigător
| DoRu a răspuns:

Nu ai cum sa folosesti hack la burn buddy pe hi5 is chiar daca ai avea cum ti-ai lua ban si trebuie sa-ti faci alt cont hi5 pierzi totul daca hi5 te baneaza

40 răspunsuri:
| Felixuta a răspuns:

Cine are hack barn buddy add dianu. felix dau al schimb hackuri la metin2 exp kick hack 1 hit killer multe

| ady_boss_9 a răspuns:

Cine sp ca nu exista laughing si eu am hack am contul de 285

| fgs a răspuns:

Stiu eu

| zoomix a răspuns:

Damil si mie te rog mult.am unu care ma fura mereu.si doar am caine YM secretop99 te astept om

| Ѧaяιʝʋaиaвσʏ a răspuns:

Pai scuze dar nu am si eu caut happybig grinsad

| kronosone a răspuns:

DoRu esti chiar bou sms!

| kronosone a răspuns:

Dati si mie un hack ionutz_one2011

| FataSexzi a răspuns:

Dati-mi si mie repede un hack id meu e:raul.mario09

| ZuZzU15 a răspuns:

Nu exista hack happy Este doar o schema happy

| Raducu_smecherul_1990 a răspuns:

Nu stiu tu stii pentru barn buddy pe faceb

| nynutz19 a răspuns:

Decihappy in primul rand, se fac schimbari pentru ca este inca variata BETA la noi in tara.se fac modificari.nu mai cumparati gaina, ca tine doar 30 de zile.si nu merg hack`urihappy sincer sa fiuhappyah era sa uit!
ZOOOMIXX>>> dai sus la mutare.si puneti casa in cap, sa nu poate sa umble la pamant, pana iti iei cainehappy