| Gameshell a întrebat:

Care are sa imi dea si mie un hack de barn buddy care sa functioneze dar sa nu fie cheat engine multumesc. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Bella_6044 a răspuns:

Hey...stiu si eu faza cu hi5-urile.
Faci log out pe un hi5, intri la prieteni si pui puruieni si gandaci prietenilor pe care ii ai si tu in lista apoi faci log out pe hi5 tau si curenti buruienile si gandacii, dar trebuie sa te grabesti sa nu le curete altcineva inaintea ta... :*... sper ca iti foloseste.

4 răspunsuri:
| Trăie a răspuns:

Nu stiu hack da stiu cumva cum poti sa-ti faci bani da iti trebuie 2 hi5-uri tongue

| Bella_6044 a răspuns:

Fundita? batting eyelashes

| Gameshell explică:

Cum?

| cheatengine a răspuns:

Mai multe informatii despre cum folosesti Cheat Engine (+download ultimele versiuni) si cum sa trisezi la jocuri gasesti pe http://www.cheatengine.ro