| gennikamumusika a întrebat:

Buna colegilor. Imi puteti spune va rog care este numarul de telefon de la mos craciun exista?

4 răspunsuri:
| SuneteDeChitara a răspuns:

118.932

| MishaIsMyHero a răspuns:

Lasi numarul tau de telefon si te suna ei :
http://www.protv.ro//stiri/la-pro-tv-mos-craciun-exista-foto.html

| ZuZumonster a răspuns:

07nuexista!

| iulianaiuliana a răspuns:

Mos carciun nu exista! Este o traditie(sarbatoare)! Ea vine din batrani! Cand s-a nascut Iisus ingeri i-au adus multe cadouri! Iisus le-a impartit tuturor in noaptea de caraciun!
Deci nu xista Mos Crciun! Exista Iisus si nu are numar de telefon!