| lore_6388 a întrebat:

Buna cum imi deblochez un id de messenger? problema este ca ma duce direct la adresa de mail si nici acolo nu merge

2 răspunsuri:
| andrei213 a răspuns:

Pai cineva tia schimbat parola baga inca odata idu si parola si o sa iti apara fereastra aia cu your id is blocked e ala este blocat 12 ore asa ca nu mai baga alea decat dupa 12 ore si pe urma dai pe forgot sau forget password si bagi informatiile alea si iti schimbi parola pe urma si bagati parole cu informati adica din astea de siguranta si alea sa nu le stie nimeni pentru ca si eu patit la fel bafta

| lore_6388 explică:

Multumesc andrei am incercat dar nu merge