| flower a întrebat:

Hello all!

Am o problema cu adresa de e-mail si nu ma descurc. poate ma puteti ajuta
Pot intra pe messenger, dar cand vreau sa intru in e-mail imi da eroare.DE CE?

5 răspunsuri:
| sigmanet a răspuns:

Posibil sa fi fost o eroare de la serviciul de email. Incearca sa intri direct mail.yahoo.com - bagi id si parola....vezi daca mergehappy

| Wtf9000 a răspuns:

Incearca sa te loghezi pe mail folosind Firefox ca browser.

| cd92 a răspuns:

Incearca si cu mozilla firefox poate iti merge

| mada12 a răspuns:

Intra pe www.yahoo.com fa click pe mail si acol iti scrii id si parola...si o sa iti intre pe email.

| zuzumic a răspuns:

Incerca sa intri pe e-mail din messenger adica dai clik pe pliculetzu din dreapta listei de messenger... o sa iti intre automat... daca nu merge asa reinstaleza ori mozila ori messengerul