| Ianna_1564 a întrebat:

Dati. mi niste idei d id. uri cu numele bianca. Si p cat posibil sa nu fie cu chestii d genu sweet, sweety, frumusica etc etc. Fundaa^.

Răspuns Câştigător
| ZuzaTA a răspuns:

Hey; x bia_diva.licious22(sau oricare nr)
biencutsa. love_cookies(sau ce iti place cel mai mut)
bianca_glow_worm
bibi. pufulete(si un nr.)
bianca.black_angel
byanca_beautiful_girl
biencutsa_bulinutsa laughing
mistique.angel_bianca
biaa_doua_puncte_ics :X
biencutsa.(culoarea ta pref in engleza)_rose (ex:biencutsa. pink_rose)

Cam atat. Daca imi mai vin idei iti mai trm mesaj love struck Fundita?batting eyelashes sper ca te'am ajutat >big grin

12 răspunsuri:
| Ilusion :X a răspuns:

Biby.onnline. laughing?

| ɐzʇıןoʌɐıp a răspuns:

InnoKENT_bianca, biavanilla_obsession,red_light_bya,bya_imagination,eu_reflectefectperfect, dreamroses_bya, n-am inspiratie

| smile20000 a răspuns:

Byby_super_sweety
biibii_frumusik
sweetybyby
biafrumusik
bybyby.sweety

| SongElena a răspuns:

Pai apr toate id de fete contin frumusica sau sweety si alte din astea poti sa sc asa:]
bya_bya sau
biby_fata_cuminte sau
byabiancutza
byutza cam asa ceva alceva nu stiu ce sa-ti mai dau sper sa-ti placa daca da funda ok?

| Marinake a răspuns:

Bianca.numele tau de familie@yahoo.com
bianca.orasul in care stai@yahoo.com
bianca.anul in care te-ai nascut@yahoo.com
sau poti sa combini

| Karizma a răspuns:

Biby.Bia
funda?

| zuzu_8138 a răspuns:

Bibutza
bibutzic
bibutzic4u
biiy(anul nastery)utzic

fi creativawinking

| TeoDoraElena98 a răspuns:

Biby(anul nasterii)bii
bbbyoyoyo
Nuj e greu!hee hee
Funda?; x

| AnonimEsteEu a răspuns:

Ai putea eusunt_bianca funda? xD

| AndreeaMuffin a răspuns:

Biana_crazygirl(optional cu ultimele 2 cifre ale anului de nastere)

| Maiky a răspuns:

Byanca_shm3k3rasha,byby_sexygagica sper ca te-am ajutat big grin

| eoooo a răspuns:

Nu poate fi doar Bianca. NUmele tau de familie? Sau Numele tau de familie. Bianca sau in loc de. sa fie _ Sau chiar legat