| anonim_4396 a întrebat:

Dati-mi niste status-uri de pus pe wall la facebookbatting eyelashes Stiti voi...mesaje din alea cu prietenii sau alte chestii. Dau funda la cele mai multe sau cele mai faine :*

3 răspunsuri:
| BiancaPitic a răspuns:

# Da like si iti spun numarulbatting eyelashes
1 - Te ador ♥
2 - Te plac
3 - Te urasc
4 - Imi plac ochii tai
5 - Vreau sa fiu cu tine
6 - Esti bun/a smug
7 - Esti fitos/fitoasa
8 - Vreau sa.ti dau o palma
9 - Vreau sa te sarut
10 - Esti de treaba
11 - Esti dragut/a
12 - Esti de gasca
13 - BFF
14 - Suntem prieteni buni
15 - Nu te suport.

#╭━━━━╮♥╲╲╭━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━​━━━╮
╲┃╭╮╭╮┃╲╲┃ trimite si tu la 10 persoane pe care le crezi
┗┫┏━━┓┣┛╲╰┳╮ importante! te iubesc ♥
╲┃╰━━╯┃━━━╯╰━━━━━━━━━━━━━━━━━━​━━━╯
╲╰┳━━┳╯╲╲╲╲╲╲╲╲╲
╲╲┛╲╲┗╲╲╲╲╲╲╲╲╲ ╲

#Dacă Scrii: A - Te pun ca frate / sora.
Dacă Scrii: B - Iţi dau id-ul meu.
Dacă Scrii: C - Am să scriu "te iubesc" pe peretele tau/
Dacă Scrii: D - Am sa-ti dau like la albumul "Fotografii de profil".
Dacă Scrii: E - Trebuie să iti spun un secret.
Dacă Scrii: F - Trebuie să pun ca sunt căsătorit cu tine la tine timp de o saptamana.
Dacă Scrii: G - Trebuie sa iti spun tot ce simt pentru tine.
batting eyelashes

#Daca intr-o zi iti vine sa plangi, cauta-ma. Nu promit sa te fac sa razi dar pot sa plang cu tine. Daca intr-o zi iti vine sa fugi, cauta`ma.Nu promit ca o sa te opresc dar pot sa fug cu tine. Daca intr-o zi nu ai chef sa asculti pe nimeni, cauat`ma.Promit sa tac oricat vrei. Daca intr-o zi ma cauti si nu raspund...vin`o repede sa ma vezi. poate eu am nevoie de tine. Trimite asta la 10 prieteni care crezi ca merita!

#Scuze, DAR TE STERG DIN VIATA MEA!* Click pentru a sterge* Loading ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ 99, 9%

...ERROR! Nu se poate sterge prietenia nostra! Pentru ca insemni
mult pentru mine! Pune si tu pe perete la 10 pers. pe care niciodata nu vrei sa le pierzi*-*. Daca primesti inapoi 3. esti o prieten/a
adevarat/ahappy:* :X

#Descrieti-ma intr-un SINGUR CUVANT, dar atentie! Trebuie sa inceapa cu prima litera din prenumele vostru! Acum e randul vostru sa-l publicati pe peretele vostru, s-ar putea sa aveti surprize!

#
(●̮̮̃•̃) (●̮̮̮̮̃̃•̃̃)
/█\ ♥/█\
Te iubeeeeeeeeeeesc ♥ love strucklove struck
Posteaza-l pe pagina a 10 persoane la care tu tii pe FaceBook!

#E mai bine sa pierzi timpul cu prietenii.decat sa-ti pierzi prietenii cu
timpul.de aceea eu imi pierd timpul cu tine.pentru ca nu vreau sa te
pierd cu timpul. pune asta pe peretele 10 prieteni. daca primesti 10
inapoi inseamna ca esti o/un foarte buna prieten/a ♥

Atat am gasit deocamdata. Sper ca te-am ajutat! happy.

| timpul a răspuns:

Atunci cand cazi, eu o sa te ajut sa te ridici. Atunci cand simti ca iti e greu, voi fi mereu aici. Cand toata lumea te va respinge, eu voi fi aproape de sufletul tau ♥. Pentru ca suntem prieteni!happy Posteaza pe peretele prietenilor care iti sunt aproape de suflet!, 3ani :Te iubesc mama! 10 anibig grina, mama! 16 ani: Oh, Doamne ce vrea mama din nou?! 18 ani: Vreau sa plec de acasa! 25 de ani:Mama a avut dreptate! 30 de ani:Vreau inapoi la tine! 50 de ani:Mama a plecat! 70 de ani: Aş da totul pentru a o vedea pe mama (sănătoasa şi în viaţă). Ai doar o mamă, dacă o iubesti, atunci posteaza acest mesaj pe profilul tau!, E mai bine sa pierzi timpul cu prietenii.decat sa-ti pierzi prietenii cu
timpul.de aceea eu imi pierd timpul cu tine.pentru ca nu vreau sa te
pierd cu timpul. pune asta pe peretele 10 prieteni. daca primesti 10
inapoi inseamna ca esti o/un foarte buna prieten/a!, sper ca asa ceva cautai si sper ca ti-am fost de ajutorbatting eyelashesfundita:*?

| Lariiisa a răspuns:

Privesc in urma mea, vad, oameni razand Lacrimile sunt, parca sbulberate de vant Cand plang, ma rog la Dumnezeu, mereu Si-L intreb:"Oare, nu Vezi ce vad si eu?""
si totusi stie cum sa faca, cum sa ma tina, Ca atunci cand e cu mine sa ma simt ca o regina "
cu toate astea tu stii bine ca orice ar face pan'la urma tot la tine vine...asa ca ai grija de el ca la tine'n inima nimeni nu-i la fel
si orice ar fi...ei se cearta, ei se`mpaca te iubesc mult viata
pentru tine as prinde ploaia din cer
Lady, stai chill! Ei vor ceva serios, le'ai dat tot ce le'a trebuit si i'ai intors pe dos.
aici sunt si voi ramane nu mai pentru tine
Eu Sunt Aeru` Sh Vantu`/Tu Ejt| Cerul Sh Pamantul/Eu Sunt Dragostea Curata/Tu Iubirea Adevarata!

Îmi place să adorm lângă tine,
Şi să simt cum dormi lângă mine.
Îmi place să te sărut,
Şi să simt buzele tale aproape de ale mele.
Îmi place să mă trezesc lângă tine,
Şi să văd cum te trezeşti lângă mine.
Îmi place să te sărut,
Să te îmbrăţisez, să te iubesc
; x poate eu nu stiu ce`i dragostea... dar d tine` m`a legat ceva; x
Prefer sa ma descurc cu ce am, prefer sa nu tac, prefer sa nu las, prefer sa sper in continuare, prefer sa cred ca dupa nori urmeaza soare.
Hai sa mai zambim si noi.Ca viata cica e "frumoasa"!
Si stiu ca niciodata n-ai fi renuntat la el! indiferent de cum era mincios sau infidel!
Iubim viata,fara retete, fara regrete, nu exista zile perfecte, calitatile.noi le numim defecte.
Învăţa lecţia, şterge emoţia, mergi mai departe! ♥
Acele ceasului tac,,, iar tie iti suna in cap tic-tac,tic-tac.Ce sa vrei?! Ce sa mai ceri?! Daca n’ai puteri?! Timpul e nepretuit ca ziua de ieri [ ]
♥ - Iti revi repede, e genial, ...Se linge pe buze,e subliminal, privirea cea lunga,te-alunga spre ea...te`ntrebi : oare ce vrea? - ♥"
Vreau sa zambesc,e dimineata. Tre' sa'mi pastrez pofta de viata! ♥"
Si daca aveam bun simt si n te injuram si eu, credeai ca`s doar o fraiera de liceu fara tupeu...
Laas`o sa cada, sa se raneasca, sa planga, sa simta ca traieste! caci stii mai bine ca toti...ea, intr-un sfarsit, mereu zambeste!♥
Lasa-te purtat de vant. Va fi bine, pe cuvant!
Da, stiu am facut multe greseli.si regret enorm…Dar gata nu mai vreau s’aud de trecut…am spus ca’mi pare raw.si vreau sa pun punct!
"Ingerul` me0`Pazit0r`Sta`Dr0gatt`Phe`Canapea`.Vezzi c0ae`? Ca ` Nw ` Ai` Grija` De` Pers00`ana` mhea`?"
"M`ai Inselat? … Asta e Esti Baiat [*] [*] M`ai Mintit? … Am Trecut Cu Vederea [*] [*] M`ai Jignit? … Se Mai Intampla [*] [*] M`ai Vandut? … te-am Dat Dreaq`! [*].`"
Voi fii mereu aceeasi fata cuminte, cu acelasi zambet usor ironic pe buze...care ascunde multe.
~vreau; x cE`i aL meu` sa fie aL meu~,~ Nimeni sa nu iubeasca cE iubesc eU; x~
Asa e sh va fi mereuu`, 0 fata buna langa un baiat rauu`
• Tu ma Asteptai sa vin. Cacii asa am promiss dar acum eu sunt.ce`a cu telefonul` inchiss •
• Iubeste`o nu`mi pasaa... Pastreaz-o` de tot`, iar pe minee cand ma privestii` sa te lingii pe bot •
ItSi par cUmintE... timida.;]]AparEntSElE insEala.>;]InaintE Sa ma dEScrii gandEstEtE bine Sa nu faci vrEO grEsEala>;]•"""
Am nevoie de cineva da' n'am nevoie de Oricine...eO am nevoie doar de cei care au nevoie de mine! ""
• E de ajuns sa am incredere in mine • In ce pot sa fac ca sa fie bine • Poate intr-o zi iti vei aminti • Ca am avut grija de tine • Macar o zi •"
Exist ° •Respir ° •Zambesc ° •Cred ° •Sper ° •Doresc ° •Visez ° •Caut ° •Lupt ° •Joc ° •Ignor ° •Iubesc ° •Ptr ca vreau, pot si imi permit

`=C.Si te vedem, te ignorăm, te auzim, nu te ascultăm! Dacă te apropi, noi plecăm, dacă ne pupi, noi te flegmăm şi chiar nu's curioasă cine eşti, ce iubeşti, ce deteşti! ]
Caci daca e departe nu te mai simti intreg` Spui:"Pune-o intr-o mie de fete ca tot pe ea o aleg!
Ma esti prost? Cum ai putut s`o lasi sa plece, cand tu o iubesti si ea te iubeste?
● Băieţi atenţie se`nvârte Pamântu`, ne întoarcem mereu la voi...doar cu gându`.●
In inima mea te tin, chiar de m'ai lovit cand ma asteptam mai putin!
Fi sincer...Tzi-e dor, am dreptate? Pt ca atunci cand ai fost cu mine, am trecut prin toate
@ Varsta ei... chiar nu o ingrijoreaza.N'are 17 impliniti dar asta chiar nu mai conteaza

Sentimentuu` nu` dispare ca o vacanta de vara... UneoRi e mai lung ca si fumuu` tras dintr`0 tigara.
Imi place sa gresesc, caci nu prea mult gandesc.Copilaresc, Traiesc, Imi cer scuzee.Multzumescc`!
Ma gandesc că până la urmă in morţii ei…,viaţa asta e frumoasaa! :-x"
vreau` sa intelegi si` tuu cum e sa spui` da sau nu`!:-x
.Am un golan, nu o mie. Si il iubesc la nebunie. ♥
╰♥╮ Nu mi-e dor de tine...mi-e dor de cine am crezut ca esti!╰♥
Nu am chef azi... de whisky sau de gin, tequilla, rom sau vin, tigari nu mai vorbesc! Iar pe tine te urasc!
Intr’un fel sau altul, stiu ca a fost si vina mea…dar fara tine sau cu tine viata e la fel de grea ♥.
Certurile stii... Faze, prostii... Sau cand ne purtam ca niste copii. Ce zici... Ai uitat? Vrei sa-ti amintesc. tot ce conteaza... e ca TE IUBESC!
Acum, totuşi dup-atâta timp încă mi-e dor. şi dor. unele momente încep să cred că niciodată nu mor.
Si poate iti vei aminti ca am avut grija de tine, ca imi pasa de ce ziceai. dar poate veri uita de „noi"!
Pentru totdeauna, el va ramane VIATA MEA.Voi da totu` si daca e sa cad, ma voi ridicalove struck!