| anonim_4396 a întrebat:

De o saptamana imi tot face fite telefonul cu incarcatul.Arata ca se incarca apoi ca nu se incarca.Astazi in timp ce se incarca s-a oprit dintr-o data din incarcare.Acum nu se mai incarca deloc.E Samsung galaxy note 1.Il am de un an.De la incarcator nu e sigur deoarece am incercat si cu altul si este ace3asi problema.Ce ar putea sa aiba? Mufa aceea se poate schimba? Daca da, cu cat?

2 răspunsuri:
| adrian280 a răspuns:

Probabil s-a largit mufa iunde se baga incarcatorul sa nu mai e compatibil cu nimic ex casti si nici incarcator

| LTAA a răspuns:

Probabil a intrat praf în mufă și nu mai face bine contact încărcătorul.
Daca mai ai garanția telefonului, mergi la service, ar trebui gratuit să îți demonteze telefonul ca să îl cureţe!

Întrebări recente