| Tokha a întrebat:

Eu am Samsung Corby GT-3650 si cand vreau sa trimit mesaj si nu ma lasa.Si primesc un mesaj de la 333 in care spune asa:
Ne pare rau dar nu ai suficient credit pentru a trimite SMS catre acest numar. Te rugam sa-ti reincarci contul.
Si asa imi spune la orice mesaj dar eu am credit mult pe telefon. fundita.

3 răspunsuri:
| Mentaaaaa a răspuns:

Daca esti sigura ca ai suficient credit te poti duce la Orange dar totusi asigura-te ca nu este vb despre credit special...happy

| clickdreaptadelete a răspuns:

Daca nu ai credit asa iti spune nu stiu du-te la Orange sau la ce retea esti la shop si intreaba acolo poate nu ti-a intrat creditul...

| alexxino a răspuns:

In cearca sa bagi alta cartela ca cred eu ca e de la cartela