| vipszone a întrebat:

Salut, am si eu o problema la telefon. Primesc zeci de mesaje de la 333 in care spune "Ne pare rau dar nu ai suficient credit pentru a trimite SMS catre acest numar. Te rugam sa reincarci contul " cu toate ca eu am credit pe telefon si pot sa vorbesc. Stiti cum pot rezolva problema? Multumesc.

4 răspunsuri:
| LucianGabriel a răspuns:

Este o eroare, cand aveam Orange am patit si eu de cateva ori, dar am oprit notificarile, mai bine zis mesajele respective cu un mesaj la 333 cu textul "stop" happy

| c0ton a răspuns:

Trimite mesaj la 333 cu stop

| alexandramustatea2013 a răspuns:

Mesaj Stop si merge!

| wildstrawberry a răspuns:

Am patit-o si eu. Trimite mesaj, tot la 333 cu STOP, si se opreste. big grin