| PamfleticaTotHellenne a întrebat:

Buna happy
Filme gen : hachiko a dog story stiti?
Sau the last song!?
Vreau sa ma uit la un film in seara asta.si nu prea am gasit. Ce film v-a facut sa udati servetele?laughing
The last song si hachiko: a dog story m-au facut sa plang puppy dog eyes.
Ce imi recomandati?
Vreau dramalove struck.Multumeschappy

Răspuns Câştigător
| amy18 a răspuns:

If only, P.S.I love you, A walk to remember, One day, The notebook, Dear John... eu am plans la toatebig grin sper sa iti fiu de folostongue

4 răspunsuri:
| thalyslly a răspuns:

The stonning of soraya m

| LionelAndres a răspuns:

Just Like Heavenwinking

| Scorbut a răspuns:

Incearca Minus 25 de grade. E singurul film la care mi'au dat lacrimile big grin

| Kavinski a răspuns:

Mie povestea lui benjamin button mi s-a parut dramatica rau crying dar filmul e superbig grin