| AnaPink123 a întrebat:

Hey,TPU,daca va uitati la "Liv & Maddie" imi puteti raspunde la o intrebare?
La inceputul episodului,spun personajele,normal.Dar scriu numai "Dove Cameron",nu si numele celeilalte,care,nu cred ca e o persoana,si e personaj imporatant! Deci, ma intrebam "Maddie" este o duplura a lui "Liv" facuta pe calculator?

Răspuns Câştigător
| maly777maly a răspuns:

Da e o dublura!happyfunda?

1 răspuns:
| Mikiadi a răspuns:

Joaca o tipa in dublu rol, filmata separat. E draguta foc, mai ales pe coperti: http://www.lirc.ro/reviste-romanesti-pentru-adolescenti-2014/