| LastNight1324235436 a întrebat:

La facebook,la chat,imi apar cateva persoane care nu sunt online, cum as putea sa fac sa numai apara, adica sa imi apara numai persoanele online?

Răspuns Câştigător
| Innnaa a răspuns:

Nu poti. Acele persoane stau cel mai mult pe facebook.

2 răspunsuri:
| Generalul a răspuns:

Nu cred ca poti, acolo iti arata de obicei persoanele cu care interactionezi cel mai mult, fie ca sunt on sau off. Poti da mai injos, sa iti arate restul prietenilor, din care vor fi afisati doar cei online.

| Vladu_Bogdan_1989 a răspuns:

Exista o extensie la Google Chrome, se numeste Facebook Chat Fix.
O instalezi si iti apar apoi doar paersoanele care sunt online.
Se intampla destul de frecvent sa iti apara ca cineva e online si cand dai click pe el sa apara offline.