| alwaysStyles a întrebat:

Buna ma puteti ajuta? vreau sa imi fac cont pe facebook dar nu pot, am completat toate campurile dar cand dau pe butonul inregistrare nu se intampla cine ma poate ajuta funda

Răspuns Câştigător
| CataZRO a răspuns:

Asa am crezut si eu prima data dar trebuie sa intri pe email si o sa vezi cate emailuri ai:dtrimise de la ei

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E foarte usor completezi ale toate cerintele si apoi inregistreaza sau entertongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna vrau sa imi fac cont pe fecebook si vreau sa imi scimb emailul