| Profesoru a întrebat:

Salut, care ma puteti ajuta? vreau sa imi fac un cont pe Facebook dar cand dau inregistrare zice sa introduc un nr de telefon ca sa imi trimita un cod, fiind de securitate.am introdus nr dar zice ca a fost folosit.
Ma puteti ajuta voi? sa imi dati un cod, sau sa imi ziceti ce sa fac?

2 răspunsuri:
| BlackD a răspuns:

"Codul" [imi scapa cuvantul] meu de securitate e format doar din 2 e-mail`uri atat straight face fara numere de telefon, adrese sau alte babauri. Pana la urma e doar un site nu poti da nr tau de telefon oricui sau sa raspunzi oricui... Ca securitate te sfatuiesc sa dai doar 2 id si atat, protectia e medie ce iti trebuie mai mult. Facebook NU inseamna VIATA SOCIALA happy

| danorp a răspuns:

Folosesteti mailu?