| Sophie94 a întrebat:

Am intampinat o problema.Am vrut sa imi fac un cont pe clape.ro, am completat campurile necesare dar nu mi-am putut crea contul. Mai exact vroiam sa download-ez cateva partituri http://clape.ro/download. php? view.10958. Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| analia0103 a răspuns:

Pai trebuie mai intai sati activezi contu...adica sa te duci la emailuri si sa te uiti la imbox si sa vezi ca iti apare ca tiai fc cont si o sa-ti dea un link care trebuie sa apesi acolo sati activei contul
funda?:X:X:X

3 răspunsuri:
| CirtogMihai a răspuns:

Ai invitatie. Daca nu ai nu ai cum sa iti faci cont

| ghejean a răspuns:

Sa nu iti para rau. Nu e un site prea serios. Daca vrei sa faci download de la ei trebuie sa ai activitate multa acolo sau sa platesti. Ce partituri te-ar interesa, poate te pot ajuta.

| sandysguitar a răspuns:

Salutări oamenii buni! Va rog frumos pentru o, invitație clape.ro.Mulțumesc mult!