| AleAlexandra14 a întrebat:

Mai am o întrebare să vă pun. Niște jocuri pentru fete, mai frumoase jocurile știți? Gen lady popular și stardoll.

5 răspunsuri:
| Here4u a răspuns:

Păi, eu știu de pe Facebook.
Uite : It Girl, Coco girl sau Mall World. Alege unul dintre ele. Sunt foarte frumoase și fascinante. Eu le joc pe toate trei și nu mă satur. Baftă!

| LeMousiqe a răspuns:

Bună.
Şti câţi pe TPU au pus întrebarea asta.
Spune pe google jocuri gen Lady Popular.
Mai pe scurt,
http://bit.ly/11z6ofe
Apasă acolo.
O zi bună.

| fgsdfgdfgdsfgfd a răspuns:

Jocuri Make up, dress up
Ex:Coco Girl, Mall Word, It Girl, Fashion Word. happy

| Pawraw a răspuns:

Webkinz, ourworld, smallworld, imvu, second life, coco girl, it girl

| AleAlexandra14 explică:

Toate răspunsurile sunt bune...nu prea pot să aleg, dar o să văd care jocuri mă fastcinează mai mult. Oricum mersii tuturor.