| XxXNotForKiidsXxX a întrebat:

mi-am luat metin private server si mi se inchide singur ori daca vreau sa intru in character imi iese. plz ma ajutati? ce are? de ce face asa?

Răspuns Câştigător
| Bernoullie a răspuns:

Nu stiu sad Plz funda nam decat 8 si m-am chinuit cu 80 de raspunsuri si na vrut nimenea aproape sa imi dea funditza crying(( Te rog eu mult fa o fapta buna,mai ales ca vine acum Craciunul !

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cea mai buna solutie e sa stergi cacatu ala de joc si sa joci ceva mai tare gen wow, mafia 2 sau call of duty black ops

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar este ciudat ca daca vreau sa intru pe ala de 75 razboinic iese si trebuie sa intru iar pe cont dar pe celalante merge

| Anne96 a răspuns:

Pai.depinde ce server e ca daca era p www.dinamik.ro/metin puteai sa iti deblochezi caracterul.deci km asta e problm e BLOCAT,