| kyssy a întrebat:

pentru cei din Iasi...stiti daca este un patinoar in cartierul gradinari(in spate la iulius mall) si daca da spuneti-mi si mie daca se plateste va rog...multumesc.(a fundita)

Răspuns Câştigător
| onutza98 a răspuns:

Hei buna sunt si eu din iasi da este dar artificial din placi et sfartuiesc sa nu et suci pentru ca nu ai cum sa aluneci pe placile alea easte foarte greu crede-ma a fost artificial si la carfur felicia si am dat banii apsolut degeaba eu asteptam sa se deschida ICEMANIA d din bucium dar au probleme cu gheata si il deschid abia anul viitor in octombrie sunt iubitoare de gheata si patine sper ca te.am ajutat