| Alexandraaa_5286 a întrebat:

Peste o saptamana am nunta si as vrea daca se pote niste link-uri cu coafuri de tot felul. nu am parul foarte lung, dar nici foarte scurt.
As vrea sa stiu sugestii si daca se poate niste link-ruihappy
Dau fundita pentru cele mai multe sugestii.
Multumesc anticipat :* >big grin

4 răspunsuri:
| MihaiXtensiiPunctRo a răspuns:

Http://www.bordas.ro/galerie-foto e un hairstylist extraordinar. acum depinde si de unde esti. dar ca sfat un stylist coafeaza la fel ca un medic nu parul ci persoana. daca n-ai par iti pune extensii, daca ai prea mult taie din el. totul e sa ti se potriveasca

| Alexandraaa_5286 explică:

Sunt domnisoara de onorareeblushing