| CurcubeulColorat a întrebat:

Pt realizarea bijuteriilor din pasta de modelaj (fimo) imi trebuie neaparat forme? Sau se pot realiza cu mana libera? Si pentru a fi cat mai colorate trebuie mai multe culori de pasta din asta sau se pot picta?

Răspuns Câştigător
| Maria_4922 a răspuns:

Nu`tsi trebuiesc forme tongue... Poti modela cu mana libera big grin stiu de la colega mea asta ca ea face lantsuri, bratsari, inele si toate nebuniile laughing si de pictat. poti sa le pictezi cu tempera :* da. mi si mie fundita t roog puppy dog eyes blushing