| CurcubeulColorat a întrebat:

Pt realizarea bijuteriilor din pasta de modelaj (fimo) imi trebuie neaparat forme? Sau se pot realiza cu mana libera? Si pentru a fi cat mai colorate trebuie mai multe culori de pasta din asta sau se pot picta?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu nu trebuie forme, da se pot realiza cu mana libera, faci ce vrei poti sa si pictezi dar poti sa si pui si plastilina, iti dau un sfat nu pune multa plastilina ca o sa se faca o culoare urata