| Aries90 a întrebat:

happy Datsi`ma va rog linkuri cu niste imagini, ceva legat de iarna, de sarbatori... Dar care sa nu fie foarte dificil, ci usor de reprodus, e pentru scoala. Multsumesc anticipat. :*

3 răspunsuri:
| BabyRosse a răspuns:

Http://abc.e-cards.ro/......-iarna.jpg Scz ca iti spun dar era mai usor sa dai un search pe google.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mos Craciun trece prin nameti cu un sac mare cu jucarii, in jurul mosului fulgii de zapada plutesc si ilumineaza totul de jur imprejur, mai vad pe acolo cativa brazi cu punctulete mici albe peste tot intr-o dezordine luminoasa, un catel si doi trei copii cu sanii, pe fundal 2 case cochete... luna... omul de zapada...