| AddXf a întrebat:

s dori sa-mi dati cateva site-uri cu pensiuni sau vile, cu preturi scazute ( max. 100lei), dar cu baie in camera, a fie curatenie etc. pentru revelion. As dori sa fie undeva la munte ( Dambovicioara,Predeal,Sinaia, Busteni). P.S : Nu vreau cu mese incluse!
P.S2: am mai gasit eu o pensiune si as vrea sa imi spuneti parerea dv. : http://www.turistinfo.ro/......71511.html :) Va multumesc si astept raspunsul care va primi funda :)

1 răspuns:
| CataC a răspuns:

Salut
Nu gasesti in perioada sarbatorilor la pretul asta, de obicei e si durata minima si pret impus.
E greu sa gasesti si macar aproape, la cele ieftine revin cei de anii trecuti.
Suna si vezi pretuld e sarbatori, nu are legatura cu pretul din timpul anului.
Cel putin eu nu am gasit nimic, si am cautat un grup de oameni, 2 ani la rand.
Bafta