| CI99 a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste filme faine pe care le-ati vazut.
Multumesc! big grin

4 răspunsuri:
| iLexii a răspuns:

Hmm thinking Eu ma uit foarte mult la filme de groaza si comedii. Uite cateva : Scary movie 1, 2, 3,Jenifer`s Body, Tarata in iad ( Drag me to hell), The exorcism of emily rose, Silent Hill, Husk. Sper sa-ti placa. Vizionare placuta :*

| kingalex99 a răspuns:

2FastAndFurious1 2 3 4 5 sunt faine
Piratii Din Caraibe Pe Ape Si Mai Tulburi
Toate cu Steven Segal tot ce gasesti pe net
o sa iti las si un site de unde sa le iei si numele la filmele cu Steven Segal Funda daca te-am ajutatwinking

| Alina911 a răspuns:

The notebook- dragoste;
american pie 1.2.3.4.5.6.7.8 genialelove struck comedie;
scarry movie 1.2.3.4 comedie;
salt- actiune;
mr and mrs smith-actiune, comedie;
serial- The vampire diaries intrece cu mult Twilight love struck

Red Riding Hood - horror
Piratii din caraibe 1.2.3 love struck
sper ca am fost de ajutor happy

| VampireDeea144 a răspuns:

Twilight, casa celor 13 fantome, white chicks, singur acasa 1 2 3 4,
piratii din caraibe, scufita rosie(horror), harry potter, blondele de la drept, wild child, funda?smug is foarte faineeelove struck