| ρυƒυℓєтє a întrebat:

Spuneti-mi niste filme de actiune faine. dau funda la cel care imi zice un film care nu l-am vazut.

P. S. am vazut destul de multe happy

7 răspunsuri:
| SuperMagicSmile a răspuns:

Nu prea le am cu filmele de actiunelaughing

poate The Debt.

| acinorev a răspuns:

Vezi filmul ala (nu stiu cum se numeste), cu barbatul care poate citi gandurile femeilor.

| Babylonul a răspuns:

Cursa terori,, spiker,, shaolin shoker,, metrix,, alvin and the chipmunks chipwrecked,, ice age 4,, madagascar 3,, mai vad bafta la film laughing

| al3x17 a răspuns:

"Repo men" altul mai tare nu am mai vazut niciodata
Funda?!

| IoanaIo a răspuns:

Fast and Furios - e o seriewinking, Abduction, The Dark Knight, Death Race, Hancock, This Means War (2012), Journey 2: The Mysterious Island (2012), Safe House (2012), ..etc.
Cam astea le ştiu euwinking.

| A19 a răspuns:

Freeruner, Green Street Hooligans sau Banlieu 13.

| Floris6 a răspuns:

Contraband