| mixy1000 a întrebat:

Cand eram mai mica mi.am facut cont pe Clopotel.ro si acum mi se pare cam stupid si vreau sa il sterg/anulez dar nu stiu cumthinking Dau funda pentru cine ma poate ajuta.:*

Răspuns Câştigător
| Lariii99 a răspuns:

Buna happy
Din cate mai stiu eu,(si eu am avut un cont), trebuie sa ii trimiti un mesaj lui Aurel cu un motiv relativ intemeiat deoarece iti stergi contul.
Eu parca i-am scris ca nu mai folosesc deoarece imi ocupa mult timp scoala sau cv de genul, nu mai stiu exact.
Eh, cred ca ai inteles u ce trebuie sa faci si sper sincer ca te-am ajutat.
Funda? te rog puppy dog eyes happy