| Catalina_Diana_1905 a întrebat:

Ce jocuri as putea sa fac pe pagina mea de pe facebook? Deja nimeni nu mai vrea sa joace jocurile clasice cum ar fi ghiceste melodia sau elimina. Sper ca aveti voi idei mai bune. Fundaa

Răspuns Câştigător
| Goggler77 a răspuns:

Ai putea sa faci jocul "etichetarea" adica faci o poza de exemplu "daca estietichetat aici trebuie sa imi dai like la 5 poze" si cine este etichetat trebuie sa faca ce scrie in poza. Sper ca ti-am fost de folos, funda terog?