| tedi90 a întrebat:

Cine ma ajuta si pe mine cu niste grafici/stencil cu cainele cu lipici? Am gasit p net, dar sunt pe tot felul de fundaluri. Eu vreau pe fundal alb, la o rezolutie acceptabila.

2 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Cauta-l pe cel mai reusit, care iti place cel mai mult din cele gasite, trimite-mi-l pe mail (o gasesti pe site-ul afisat aici pe profilul meu), si iti fac eu fundalul alb. E o chestie de citeva minute ca sa-ti fac, maxim un sfert de ora.Si ti le trimit inapoi pe mail, la rezolutia pe care o crezi tu acceptabila.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ce iti trebuiesc aceste stenciluri?