| MestecGuma a întrebat:

Buna TPU
Cine se pricepe la bloguri si poate sa-mi raspunda la urmatoarele intrebi? ( sau sa-mi lase un id aici sau prin mesaj)
- cum pun categoriile pe blog?
- cum sterg optiunea aia de copy-paste adica sa nu-mi copieze nimeni textele
- cum pun optiunea aia la sfarsitul unei postari cu butonul de like si restul (adica google+, wordpress etc )
P.S: Ma refer la platforma Blogger ( blogspot)
funda

2 răspunsuri:
| GabyB94 a răspuns:

Poti incerca si o platforma mai usor de folosit decat Blogger daca nu te descurci ce el. Vezi webnode.ro

Pe Blogger
-categorii e pages, dar acolo poti pune doar un text nu poti avea mai multe texte
-ala e un cod pe care il iei de pe net
-e pusa automat de Blogger
-Wordpress nu e o retea sociala, deci de ce ti-ai pune buton de Wordpress?

| Ioanagabb123 a răspuns:

Nu ma pricep, dar sunt curioasa ce blog ai, imi lasi si mie linkul te rog?