| bboy a întrebat:

cum pot pune o intrebare anonima? da funda

Răspuns Câştigător
| SuperrBeibiii a răspuns:

Iesi din cont si pune-o! kiss

16 răspunsuri:
| Radioactive a răspuns:

Simplu, te deconectezi si gata! Dar daca ai cont, la ce iti mai trebuie anonimat? Ne ascunzi ceva...

| geoox550 a răspuns:

Te deloghezi de pe contul tau.
si dai apoi la PUNE INTREBAREA TA AICI.

iti va aparea ca Anonim in loc de bboypiciu.
sper ca te-am ajutat!

| MeimeiPinguinu a răspuns:

Tzau
O intrebare anonima o pui daca nu esti logat in niciun cont, asa se face si cand vrei sa dai raspunsuri anonime.

| MrsBrunetzyka a răspuns:

Fara sa te lochezi cu adresa ta de mail, dai click pe Pune intrebarea ta aici si o sctii, alegi categarii, dupa ce apesi sa ti-o trimita, iti apare locul unde te loghezi, si NU te lochezi deeoarece in dreapta scrie trimite intrebarea anonimas i dai click kolo

| LoOvE a răspuns:

E foarte simplu!

De dezloghezi si apoi intri din nou pe tpu.ro si dai la "PUNE INTREBARA TA AICI"

E foarte simplu!

Daca nu stii sa de dezloghezi, vezi ca in partea stanga a paginii chiar acum, daca te uiti in stanga o sa vezi mai multe scrisuri, si ultimul scris o sa fie asa :"logout" => si dai acolo si GATA te-ai dezlogat.

funda!

| XKidutzaa a răspuns:

Pey interarie anonime se pun numai daca n ai cotn pe TPU de exemplu eu daca nu as avea cont si as vrea sa raspund cuiva m-ar anunta na evti cont pe TPU dar putetii da raspuns anonim... sper ca te=am ajutat

| xxdd a răspuns:

Cand pui intrebarea ai grija sa nu fi logat.

| cocosnucifera a răspuns:

Din meniu dai Logout si apoi dau pe pune intrebarea ta aici big grin

| MiyakoSaki a răspuns:

Nu te loghiezi, apoi pui intrebarea, si-ti apare vrei sa te loghiezi sau trimete anonim.

| iacobitza a răspuns:

Delogheazate si pune intrebareahappy

| mekata a răspuns:

Dai logout, iesi din cont Adica intri pe site fara sa te loghezi

| RiRihXd a răspuns:

Iesi din cont si postezi intrebarea.

| DoarEU_1902 a răspuns:

Apesi pe butonul LOG OUT si postezi intrebarea.
Poza: http://i55.tinypic.com/npm7v8.jpg

| morion a răspuns:

Intri fara sa iti bagi contul

| Sw33ty_9502 a răspuns:

Pai dai pe logout si scrii un raspuns la o intrebare. Funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.
E foarte simplu. Dai logout, faci "click" pe "pune intrebarea ta aici" si o postezi ca pana acum.
Bafta love struck!