| SiminaSalvadore a întrebat:

eu prefer de o mie de ori mai mult marea decat muntele! Dar voi?

Răspuns Câştigător
| Doηηa a răspuns:

De acord cu tine.

4 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Ambele.

| GiveMeYourPussy a răspuns:

Eu prefer ambele. vara e de mers la mare \:d/ dar iarna e de mers la munte.iar daca stau sa ma gandesc prefer muntele decat marea. cu siguranta sa fie zapada la munte si vin; x

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu prefer muntele e mai fain,.,
vara in ro la mare ce vezi? nimic interesant. fete care nu au stress ca stau cu sani pe afara.baieti care vezi doamne au bani deci is cei mai taribig grinbig grin

| Rockart a răspuns:

Eu invers.